Krajowy Fundusz Zastawniczy oferuje unikalne rozwiązania pozyskania kapitału zabezpieczonego Twoimi aktywami

Oferujemy finansowanie gotówkowe w formie odkupu luksusowych przedmiotów oraz pożyczek pod zastaw zabezpieczonych na aktywach pożyczkobiorcy.

Jesteśmy liderem na rynku finansowania pozabankowego zabezpieczonego aktywami pożyczkobiorcy.

Współpraca

Rozszerz ofertę i wspomóż klientów innowacyjnym produktem

Na złożonym rynku finansowym wielu klientów odkrywa, że alternatywne rozwiązania w zakresie finansowania w większym stopniu zaspokajają ich potrzeby ponieważ dostarczają kapitał szybciej i bez uciążliwych procedur.

Dzięki partnerstwu z Krajowym Funduszem Zastawniczym możesz pomóc obecnym i potencjalnym klientom szybko i łatwo pokonać wyzwania związane z płynnością finansową. Rozpocznij współpracę w zakresie udzielania pożyczek pod zastaw wykorzystujących luksusowe aktywa jako zabezpieczenie. Zapewniamy pełne wsparcie na najwyższym poziomie w zakresie obsługi klienta podczas całego procesu finansowania.

Kto może przystąpić do współpracy z KFZ?
  • Doradcy finansowi
  • Adwokaci
  • Księgowi
  • Agencje ubezpieczeniowe
  • Rzeczoznawcy majątkowi
  • Specjaliści aukcyjni
  • Pośrednicy kredytowi
  • Eksperci z dziedziny biżuterii, zegarków i innych aktywów luksusowych

Korzyści z partnerstwa

Z Krajowym Funduszem Zastawniczym możesz więcej

Podnieś wartość swoich usług i wprowadź do oferty pożyczki pod zastaw za pośrednictwem naszej firmy. Zwiększ wartość swojego przedsiębiorstwa na rynku usług finansowych. Pomagaj w szybkim pozyskaniu kapitału w celu rozwiązania problemów z płynnością finansową Twoich klientów.

Płacimy atrakcyjne prowizje od udzielonych pożyczek.

Skorzystaj z wiedzy Krajowego Funduszu Zastawniczego. Jako nasz partner będziesz mieć dostęp do naszego zespołu ekspertów ds. aktywów luksusowych, który udzieli wyczerpujących informacji dotyczących oferty, autentyczności przedmiotów będących potencjalnym zabezpieczeniem pożyczek pod zastaw oraz wyceny.

ZAPYTAJ EKSPERTA

Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 Kodeksu Cywilnego
Call Now Button