Krajowy Fundusz Zastawniczy oferuje unikalne rozwiązania pozyskania kapitału zabezpieczonego Twoimi aktywami

Oferujemy finansowanie gotówkowe w formie odkupu luksusowych przedmiotów oraz pożyczek pod zastaw zabezpieczonych na aktywach pożyczkobiorcy.

Jesteśmy liderem na rynku finansowania pozabankowego zabezpieczonego aktywami pożyczkobiorcy.

Skup aktywów

Skup zegarków, złota, monet, biżuterii, diamentów, samochodów

Oferujemy skup zegarków szwajcarskich, skup złota i metali szlachetnych oraz skup biżuterii i diamentów. Ponadto proponujemy skup samochodów klasy premium i aut klasycznych. Wystarczy, że posiadasz aktywa przedstawiające wartość materialną, a my w zamian zaoferujemy natychmiastowe uruchomienie środków finansowych. Otrzymane pieniądze możesz wykorzystać na dowolny cel. 

POMOCNA DŁOŃ

W chwili gdy Twój majątek jest zagrożony licytacją komorniczą lub zajęciem przez syndyka nie czekaj dłużej tylko skontaktuj się z nami już dzisiaj. Pomagamy wszystkim, którzy znaleźli się w niekorzystnej sytuacji finansowej. Pamiętaj, że na wczesnym etapie zadłużenia możesz uratować dużą część wartości posiadanego majątku.

Z MYŚLĄ O TOBIE

Nasi doradcy zajmą się wyceną poszczególnych składników Twojego majątku oraz przedstawią najlepszą możliwą opcję odkupu. Posiadamy odpowiednią wiedzę oraz znajomość rynków, które pozwolą na optymalizację Twoich zysków. Szanujemy Twój czas dlatego nasi doradcy od razu zajmą się Twoją sprawą oraz w sposób profesjonalny i rzetelny przedstawią warunki odkupu Twoich aktywów.

DLA KOGO?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji zawsze kiedy pilnie potrzebujesz wsparcia kapitałowego. Bez zbędnych formalności i w jak najkrótszym czasie pomożemy Ci rozwiązać problemy finansowe abyś uniknął dalszego zadłużania się. Naszą ofertę kierujemy do firm oraz osób fizycznych, które są właścicielami nieruchomości lokalowych, wysokiej klasy zegarków szwajcarskich, złotej biżuterii, złotych sztabek lokacyjnych, diamentów, samochodów współczesnych i kolekcjonerskich, jachtów oraz łodzi motorowych.

ZERO KOSZTÓW i NATYCHMIASTOWE FINANSOWANIE

Nie pobieramy żadnych prowizji oraz nie ponosisz żadnych kosztów początkowych czy też końcowych. W trosce o Twoje finanse dokonywane przez naszych ekspertów wyceny są darmowe. W chwili podpisania umowy sprzedaży Twoich aktywów od razu wypłacimy gotówkę lub przekażemy środki na Twój rachunek bankowy. Ty decydujesz w jakiej formie chcesz otrzymać zapłatę. Oferujemy błyskawiczne sfinalizowanie transakcji oraz dostęp do natychmiastowej gotówki.

 

ZAPYTAJ EKSPERTA

ZAMÓW WYCENĘ ONLINE

*Tak, chcę wysłać wiadomość

Potrzebujesz wsparcia finansowego? Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz wsparcia finansowego? Skontaktuj się z nami

Przyjmujemy pod zastaw

Luksusowe zegarki, biżuterię i diamenty, samochody współczesne i klasyczne, jachty motorowe, złote i srebrne monety, sztabki lokacyjne oraz wiele innych

Odblokowujemy kapitał z aktywów o dużej wartości lecz niskiej płynności. Akceptujemy szeroką gamę aktywów jako zabezpieczenie udzielanych pożyczek pod zastaw. Skontaktuj się z naszym ekspertem, aby ustalić wysokość finansowania jakie możemy Ci zaoferować.

Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 Kodeksu Cywilnego
Call Now Button