Działając na rynku od 2014 roku zapewniliśmy finansowanie gotówkowe w sytuacjach kryzysowych wielu zadowolonym klientom

Oferujemy finansowanie gotówkowe w formie odkupu luksusowych przedmiotów oraz pożyczek pod zastaw zabezpieczonych na aktywach pożyczkobiorcy.

Jesteśmy liderem na rynku pozabankowych
pożyczek pod zastaw.

Krajowy Fundusz Zastawniczy

Szybkość działania | Poufność informacji | Nienaganna obsługa

Krajowy Fundusz Zastawniczy oferuje finansowanie gotówkowe w formie odkupu luksusowych przedmiotów oraz pożyczek pod zastaw zabezpieczonych na aktywach pożyczkobiorcy. Oferujemy alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych form finansowania, które zazwyczaj są czasochłonne i uciążliwe albo niedostępne w niektórych przypadkach.

Uwalniamy kapitał z szerokiej gamy luksusowych aktywów o dużej wartości lecz niskiej płynności, realizując transakcje od kilku do 250 000 PLN w ciągu zaledwie jednego dnia roboczego. Pomagamy także w uzyskaniu znacznie większych kwot do 3 dni roboczych.

Nasz sukces opieramy na solidnym fundamencie, jakim jest wiedza oraz doświadczenie naszego zespołu. Zapewniamy wygodne i dostępne usługi finansowe dla firm i osób fizycznych, których potrzeby w zakresie usług sektora bankowego nie zostały spełnione. Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych umów oraz zapewniamy poufność przetwarzanych informacji.

Pomagamy realizować przedsięwzięcia gwarantujące bezpieczeństwo zainwestowanych funduszy. Nasze usługi kierujemy do podmiotów borykających się z niedoborem kapitału własnego lub posiadających okresowe problemy z bieżącą wypłacalnością. Zapewniamy błyskawiczne uruchomienie środków finansowych w sytuacjach kiedy banki odmówiły udzielenia kredytu. Nie weryfikujemy scoringu kredytowego. 

ZAPYTAJ EKSPERTA

ZAMÓW WYCENĘ ONLINE

*Tak, chcę wysłać wiadomość

Potrzebujesz wsparcia finansowego? Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz wsparcia finansowego? Skontaktuj się z nami

Akceptujemy

Odblokowujemy kapitał w Twoich aktywach o dużej wartości, ale niskiej płynności. Akceptujemy szeroką gamę aktywów jako zabezpieczenie kredytu. Skontaktuj się z naszym ekspertem, aby ustalić ile kapitału możesz otrzymać.
Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 Kodeksu Cywilnego
Call Now Button