Współpraca

Oferujemy finansowanie gotówkowe w formie pożyczek pod zastaw zabezpieczonych na aktywach pożyczkobiorcy oraz odkup luksusowych przedmiotów

Jesteśmy liderem na rynku finansowania pozabankowego zabezpieczonego aktywami pożyczkobiorcy.

Współpraca

Rozszerz ofertę i wspomóż klientów innowacyjnym produktem

Zarówno przedsiębiorstwa, jak i klienci indywidualni coraz częściej odkrywają, że alternatywne rozwiązania w zakresie finansowania w większym stopniu zaspokajają ich potrzeby, ponieważ dostarczają kapitał szybciej i bez uciążliwych procedur. Dzięki nim, mogą uzyskać więcej, szybciej i bez konieczności załatwiania niekończących się formalności, które znacząco wydłużają cały proces. Co więcej, oferowane źródła finansowania – skup aktywów i pożyczki pod zastaw – oferowane są klientom znajdującym się w różnej sytuacji budżetowej. Realizowane usługi nie wiążą się z koniecznością potwierdzania zdolności spłaty, ani analizowania baz kredytowych. Wszystko to sprawia, że dla wielu podmiotów stają się niezwykle korzystnym rozwiązaniem, zapewniającym dostęp do dodatkowych środków, dostępnych niemal natychmiast.

Dzięki partnerstwu z Krajowym Funduszem Zastawniczym możesz pomóc obecnym oraz potencjalnym klientom szybko i łatwo pokonać wyzwania związane z płynnością finansową. Rozpocznij współpracę w zakresie udzielania pożyczek pod zastaw wykorzystujących luksusowe aktywa jako zabezpieczenie. Zapewniamy pełne wsparcie na najwyższym poziomie w zakresie obsługi klienta podczas całego procesu finansowania. Nasi specjaliści dysponują wieloletnim doświadczeniem i bogatą wiedzą z zakresu wyceny aktywów, jak również procedur związanych z udzielanym wsparciem finansowym.

Kto może przystąpić do współpracy z KFZ?
  • Doradcy finansowi
  • Adwokaci
  • Księgowi
  • Agencje ubezpieczeniowe
  • Rzeczoznawcy majątkowi
  • Specjaliści aukcyjni
  • Pośrednicy kredytowi
  • Eksperci z dziedziny biżuterii, zegarków i innych aktywów luksusowych

Jakie korzyści zapewnia partnerstwo?

Z Krajowym Funduszem Zastawniczym możesz więcej

Podnieś wartość swoich usług i wprowadź do oferty pożyczki pod zastaw za pośrednictwem naszej firmy. Zwiększ wartość swojego przedsiębiorstwa na rynku usług finansowych. Pomagaj w szybkim pozyskaniu kapitału w celu rozwiązania problemów z płynnością finansową Twoich klientów. Dzięki nam nie tylko rozszerzysz swoją ofertę, ale również zyskasz elastyczność, na bazie której możesz budować konkurencyjność swojej firmy na rynku.

Płacimy atrakcyjne prowizje od udzielonych pożyczek.

Skorzystaj z wiedzy Krajowego Funduszu Zastawniczego. Jako nasz partner, otrzymasz dostęp do naszego zespołu ekspertów ds. aktywów luksusowych, który udzieli wyczerpujących informacji dotyczących oferty, autentyczności przedmiotów będących potencjalnym zabezpieczeniem pożyczek pod zastaw oraz wyceny. Gwarantujemy sprawność i bezpieczeństwo realizacji całego procesu. My zajmiemy się formalnościami i procedurą pożyczkową, Ty natomiast możesz liczyć na realne zyski i korzyści z partnerstwa.

wspolpraca z kfz

ZAPYTAJ EKSPERTA

Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 Kodeksu Cywilnego
Call Now Button