Zapytaj eksperta

Krajowy Fundusz Zastawniczy oferuje unikalne rozwiązania pozyskania kapitału na podstawie Twoich aktywów.

Skup zegarków i pożyczka pod zastaw

Luksusowe, oryginalne zegarki szwajcarskie potrafią kosztować tyle co dobrej klasy samochód bądź nawet mieszkanie. Nic w tym dziwnego, ponieważ są symbolem prestiżu, a także modnym dodatkiem. Niektóre modele pomimo upływu lat nie tracą na wartości. Starzeją się jak dobre wino i z biegiem czasu mogą kosztować znacznie więcej niż obecnie. Szczególnie dotyczy to krótkich, limitowanych edycji. Takie zegarki stanowią idealny rodzaj zabezpieczenia w sytuacji kryzysu gospodarczego, lub braku gotówki. Kwoty pożyczek pod zastaw zegarków Rolex, IWC czy Omega sięgają nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Niemniej jednak jest to niewiele biorąc pod uwagę jedne z najdroższych zegarków świata. Pożyczka pod zastaw zegarka marki Patek Philippe, Audemars Piguet, Vacheron Constantin czy też A. Lange & Sohne, może osiągnąć kwotę nawet kilkuset tysięcy złotych.

NAJDROŻSZE ZEGARKI ŚWIATA

Oryginalne zegarki szwajcarskie są nieodłącznym elementem garderoby osób z kręgu biznesu, ponieważ podkreślają ich status społeczny. Nikogo nie powinno dziwić, że najbogatsi posiadają ich w swojej kolekcji nawet kilkadziesiąt. Posiadanie takiego modelu jak Patek Philippe Caliber 89 to szczyt elegancji i luksusu. To cudo, stylizowane na zegarek z XIX wiecznych salonów zostało sprzedane na aukcji w 2014 roku za kwotę 24 milionów dolarów. Pożyczka pod zastaw takiego zegarka zagwarantowałaby jego właścicielowi między innymi utrzymanie kilku posiadłości lub kilkukrotne zatankowanie do pełna prywatnego odrzutowca oraz trzydziestometrowego jachtu cumowanego w Saint-Tropez.

POŻYCZKA POD ZASTAW ZEGARKA

Decyzja o zastawie wysokiej klasy zegarka wcale nie jest łatwa. Bywają jednak sytuacje, które ją wymuszają. Sfinansowanie wysoko kosztowych potrzeb z zabezpieczeniem na zegarkach jest popularnym rozwiązaniem na całym świecie. Nie pozbywamy się bowiem naszego ulubionego czasomierza na stałe, a oddajemy go pod zastaw. Pozwala to nam odzyskać zegarek w momencie gdy zbierzemy odpowiednią sumę pieniędzy na spłatę pożyczki. Skup zegarków szwajcarskich oferuje Krajowy Fundusz Zastawniczy oraz prestiżowe lombardy na całym świecie, dzięki czemu luksusowe zegarki stanowią idealną formę zabezpieczenia pożyczki pod zastaw.

Zamów wycenę online