Zapytaj eksperta

Krajowy Fundusz Zastawniczy oferuje unikalne rozwiązania pozyskania kapitału na podstawie Twoich aktywów.

Skup biżuterii i pożyczka pod zastaw

Każda kobieta posiada w swojej kolekcji kilka rodzajów biżuterii. Często sytuacje życiowe zmuszają nas do szukania alternatywnych źródeł finansowania. Nie chcemy jednak na stałe pozbywać się naszych ulubionych przedmiotów. Pożyczka pod zastaw biżuterii oferowana przez lombardy na całym świecie może być doskonałą alternatywą dla jej sprzedaży.

NAJDROŻSZA BIŻUTERIA ŚWIATA

Złota biżuteria z diamentami oraz kamieniami szlachetnymi do niedawna była zarezerwowana wyłącznie dla najbogatszych. Jednak coraz częściej każdy może sobie na nią pozwolić. Może nie na drogocenne kolie, ale na subtelne zawieszki i kolczyki na pewno. Najdroższa biżuteria świata warta jest z kolei kilkanaście milionów złotych. Marzą o niej nie tylko kobiety ale również mężczyźni, dla których jest to niejako rodzaj inwestycji. Pożyczki pod zastaw biżuterii są coraz popularniejsze. Zastawić można praktycznie każdy jej rodzaj.

POŻYCZKI POD ZASTAW BIŻUTERII

Pożyczki pod zastaw biżuterii oferują lombardy na całym świecie. To najczęściej oddawana rzecz, ponieważ posiada ją w większej lub mniejszej ilości każda kobieta. Pożyczki pod zastaw biżuterii to forma inwestycji, zgodnie z zasadą, że pieniądz robi pieniądz. Nie pozbywamy się biżuterii na stałe, tylko oddajemy ją na przechowanie przez wskazany w umowie okres czasu. Po tym terminie możemy ją wykupić. W pewnym sensie pożyczka udzielona w lombardzie pod zastaw biżuterii przypomina pożyczanie biżuterii koleżance. W przypadku użyczenia koleżance jest pewien minus – nie dostaniemy za nią żadnych pieniędzy, które możemy zainwestować bądź wykorzystać na własne „zachcianki”.

Niektórzy jednak mogą się zastanawiać, czy warto brać pożyczki pod zastaw biżuterii tym bardziej, że zwolennicy inwestowania w złoto od razu powiedzą, że jest to najlepsza forma inwestycji i bezpieczna przystań na trudne czasy. Pamiętajmy również, że Krajowy Fundusz Zastawniczy oferuje najwyższą cenę za złoto i złotą biżuterię. Żaden jubiler, zakład złotniczy i bank nie zaoferuje nam takich pieniędzy.

Zamów wycenę online