Zapytaj eksperta

Krajowy Fundusz Zastawniczy oferuje unikalne rozwiązania pozyskania kapitału na podstawie Twoich aktywów.

Skup biżuterii pod zastaw

Każda kobieta posiada w swojej kolekcji kilka lub nawet kilkanaście zestawów biżuterii, zarówno tej drogiej, jak i sztucznej. Często sytuacje życiowe zmuszają nas do szukania alternatywnych źródeł gotówki. Nie chcemy jednak na stałe pozbywać się naszych ulubionych przedmiotów. Pożyczka pod zastaw biżuterii oferowana przez lombardy na całym świecie może być doskonałą alternatywą dla jej sprzedaży.

NAJDROŻSZA BIŻUTERIA ŚWIATA

Kobiety kochają diamenty – ten popularny slogan reklamowy towarzyszy niemal wszystkim jubilerom. I nie jest on wcale wyssany z palca, ponieważ już w czasach starożytnych kobieca biżuteria była i nadal jest popularna wśród żeńskiej części społeczeństwa. Nie tylko dodaje szyku ale jest także ozdobą, która potrafi odmienić nawet bardzo skromny strój. Pierścionki, naszyjniki, kolczyki, bransoletki – to tylko niektóre ze świecidełek, które niejako muszą się znaleźć w skarbczyku każdej modnej damy.

Złota biżuteria z diamentami oraz kamieniami szlachetnymi do niedawna była zarezerwowana wyłącznie dla najbogatszych. Teraz jednak coraz częściej każdy może sobie na nią pozwolić. Może nie na drogocenne kolie, ale na subtelne zawieszki i kolczyki na pewno. Najdroższa biżuteria świata warta jest z kolei kilkanaście milionów złotych. Marzą o niej nie tylko kobiety ale również mężczyźni, dla których jest to niejako rodzaj inwestycji. Pożyczki pod zastaw biżuterii są coraz popularniejsze. Zastawić można praktycznie każdy jej rodzaj.

ILE KOSZTUJE NAJDROŻSZA BIŻUTERIA ?

4. Naszyjnik „Serce Oceanu” – szafir, będący dokładną repliką biżuterii z Titanica projektu Harry`ego Winstona wart 20 mln dolarów.
3. Diament Wittelsbach – Graff pochodzący z XVI wieku z Indii, który został sprzedany Jubilerowi Laurence’owi Graff’owi za 24,3 mln dolarów.
2. Diamentowe bikini za które Tiger Woods zapłacił aż 30 mln dolarów.
1. Graff Pink ta niepozorna błyskotka, została sprzedana w 2010 roku za kwotę 46 mln dolarów.

POŻYCZKI POD ZASTAW BIŻUTERII

Pożyczki pod zastaw biżuterii oferują lombardy na całym świecie. To najczęściej oddawana rzecz, ponieważ posiada ją w większej lub mniejszej ilości każda kobieta. Pożyczki pod zastaw biżuterii to forma inwestycji, zgodnie z zasadą, że pieniądz robi pieniądz. Nie pozbywamy się biżuterii na stałe, tylko niejako oddajemy ją na wskazany okres czasu. Po tym okresie możemy ją wykupić. W pewnym sensie pożyczka udzielona w lombardzie pod zastaw biżuterii przypomina pożyczanie biżuterii koleżance. W przypadku użyczenia koleżance jest pewien minus – nie dostaniemy za nią żadnych pieniędzy, które możemy zainwestować bądź wykorzystać na własne „zachcianki”.

Niektórzy jednak mogą się zastanawiać, czy warto brać pożyczki pod zastaw biżuterii tym bardziej, że zwolennicy inwestowania w złoto od razu powiedzą, że jest to najlepsza forma inwestycji i bezpieczna przystań na trudne czasy. Pamiętajmy również, że lombard biżuterii oferuje najwyższą cenę za złoto i złotą biżuterię. Żaden jubiler, zakład złotniczy i bank nie zaoferuje nam takich pieniędzy.

Zamów wycenę online