Dysponujesz wartościowymi przedmiotami i chcesz zamienić je na szybką gotówkę, ale nie masz czasu na zorganizowanie sprzedaży? A może odstraszają Cię niekończące się formalności i skomplikowane procedury, pełne ukrytych, trudnych do spełnienia warunków? Nasza oferta jest właśnie dla Ciebie!

Prowadzimy profesjonalny skup aktywów, dzięki któremu w bardzo krótkim czasie uwolnisz swój kapitał. Wszystko z pomocą indywidualnego doradcy, zapewniającego pomoc w przejściu całej, bardzo uproszczonej procedury.

Jesteśmy liderem na rynku finansowania pozabankowego zabezpieczonego aktywami pożyczkobiorcy.

Skup aktywów

Skup zegarków, złota, monet, biżuterii, diamentów, samochodów

Akceptujemy zróżnicowane aktywa, które bardzo szybko zamienisz na dodatkowe środki. Przekażemy Ci je maksymalnie w ciągu 1 dnia. W każdym przypadku przedstawiamy najlepszą możliwą cenę, bez ukrytych opłat. Oferujemy:

Wystarczy, że posiadasz aktywa przedstawiające wartość materialną, a my w zamian zaoferujemy natychmiastowe uruchomienie środków finansowych. Otrzymane pieniądze możesz wykorzystać na dowolny cel. Nie musisz także przedstawiać powodu, dla którego  chcesz uzyskać finansowanie

Skup aktywów

PEŁNE WSPARCIE PODCZAS SKUPU AKTYWÓW

W chwili, gdy Twój majątek jest zagrożony licytacją komorniczą lub zajęciem przez syndyka, nie czekaj dłużej, tylko skontaktuj się z nami już dzisiaj. Pomagamy wszystkim, którzy znaleźli się w niekorzystnej sytuacji finansowej. Pamiętaj, że na wczesnym etapie zadłużenia możesz uratować dużą część wartości posiadanego majątku.

PROFESJONALNA WYCENA DÓBR

Nasi doradcy zajmą się wyceną poszczególnych składników Twojego majątku, a także przedstawią najlepszą możliwą opcję odkupu. Posiadamy odpowiednią wiedzę oraz znajomość rynków, które pozwolą na optymalizację Twoich zysków. Szanujemy Twój czas, dlatego nasi doradcy od razu zajmą się Twoją sprawą. W sposób profesjonalny i rzetelny przedstawią warunki odkupu Twoich aktywów, a także przeprowadzą Cię przez całą procedurę. Możesz liczyć na pełen zakres informacji na każdym jej etapie.

DO KOGO KIERUJEMY OFERTĘ?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji zawsze, kiedy pilnie potrzebujesz wsparcia kapitałowego. Bez zbędnych formalności i w jak najkrótszym czasie pomożemy Ci rozwiązać problemy finansowe, dzięki czemu unikniesz dalszego zadłużania. Naszą ofertę kierujemy zarówno do firm, jak i osób fizycznych, które są właścicielami, wysokiej klasy zegarków szwajcarskich, złotej biżuterii, złotych sztabek i monet lokacyjnych, diamentów, samochodów współczesnych i kolekcjonerskich, jachtów bądź łodzi motorowych.

ZERO KOSZTÓW i NATYCHMIASTOWE FINANSOWANIE

W ramach świadczonych usług, nie pobieramy żadnej prowizji. Nie ponosisz również żadnych kosztów początkowych czy też końcowych. W trosce o Twoje finanse, dokonywane przez naszych ekspertów wyceny są całkowicie darmowe. W chwili podpisania umowy sprzedaży Twoich aktywów, od razu wypłacimy gotówkę lub przekażemy środki na wskazany rachunek bankowy. Ty decydujesz, w jakiej formie chcesz otrzymać zapłatę. Oferujemy błyskawiczne sfinalizowanie transakcji, a także dostęp do natychmiastowej gotówki.

ZAPYTAJ EKSPERTA

ZAMÓW WYCENĘ ONLINE

  *Tak, chcę wysłać wiadomość

  Krajowy Fundusz Zastawniczy - Uwolnij kapitał z Twoich aktywów!

  Potrzebujesz wsparcia finansowego? Skontaktuj się z nami

  Krajowy Fundusz Zastawniczy - Uwolnij kapitał z Twoich aktywów!

  Potrzebujesz wsparcia finansowego? Skontaktuj się z nami

  Przyjmujemy pod zastaw

  Luksusowe zegarki, biżuterię i diamenty, samochody współczesne i klasyczne, jachty motorowe, złote i srebrne monety, sztabki lokacyjne oraz wiele innych

  Odblokowujemy kapitał z aktywów o dużej wartości, lecz niskiej płynności. Akceptujemy szeroką gamę towarów, które staną się zabezpieczeniem udzielanych pożyczek pod zastaw. Skontaktuj się z naszym ekspertem, aby ustalić wysokość finansowania, jakie możemy Ci zaoferować i zapoznać się z realizowaną przez nas procedurą.

  Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 Kodeksu Cywilnego
  Call Now Button