Zapytaj eksperta

Krajowy Fundusz Zastawniczy oferuje unikalne rozwiązania pozyskania kapitału na podstawie Twoich aktywów.

Pożyczki pod zastaw złota

Każda kobieta posiada w swoim domu kilka zestawów złotej biżuterii. Coraz częściej jednak wielu Polaków inwestuje również z sztabki złota i inne metale szlachetne. Ich zdaniem metal ten to bezpieczna przystań na niepewne czasy. Jest to też uniwersalny sposób „zapłaty” akceptowany na całym świecie. Jeśli więc potrzebujemy gotówki lub chcemy dostosować strukturę portfela inwestycyjnego i nabyć inne aktywa warto rozważyć wzięcie pożyczki pod zastaw złota.

Złoto od zawsze było traktowane jako narzędzie ochrony przed wszelkimi niebezpieczeństwami gospodarczymi. Aby więc zabezpieczyć swoje oszczędności wiele osób inwestowało w złoto. Zdarzają się jednak okresy gdy jego cena spada, ale jak pokazuje historia jest to najskuteczniejsza forma gromadzenia kapitału.

Decydując się na wzięcie pożyczki pod zastaw złota należy pamiętać o tym, jak rynek wycenia uncję złota.

POŻYCZKI POD ZASTAW ZŁOTA

Pożyczki pod zastaw złota i innych metali szlachetnych to popularne rozwiązanie wśród klientów lombardów. To szybka forma kredytowania dla osób, które nie chcą przedstawiać dokumentów poświadczających zarobki. Bez zbędnych formalności. Polacy chętnie korzystają z tej formy kredytowania – zyskujemy nie tylko czas ale i pieniądze, które możemy inwestować w inne dobra.
Gdy chwieje się rynek finansowy, inwestorzy szukają bezpiecznego sposobu lokowania kapitału. Zwracają się wówczas w stronę złota – tak więc warto posiadać złoto, a w razie konieczności rozważyć wzięcie pożyczki pod jego zastaw.

Zamów wycenę online