Oferujemy finansowanie gotówkowe w formie pożyczek pod zastaw zabezpieczonych na aktywach pożyczkobiorcy

Krajowy Fundusz Zastawniczy zapewnia unikalne rozwiązania pozyskania kapitału zabezpieczonego Twoimi aktywami

Jesteśmy liderem na rynku finansowania pozabankowego zabezpieczonego aktywami pożyczkobiorcy.

Pożyczki pod zastaw

Uzyskaj dodatkowe pieniądze bez konieczności pozbywania się posiadanych dóbr. Zaoferujemy Ci za nie korzystne warunki finansowania, z okresem spłaty dostosowanym do Twoich potrzeb i możliwości. Dzięki nam, szybko uzyskasz środki, bez zbędnych formalności oraz sprawdzania baz kredytowych.

Zastawione aktywa zostaną odpowiednio zabezpieczone w skarbach depozytowych, które są chronione przez całą dobę. Za każdym razem maksymalnie upraszczamy procedurę przyznania pożyczki, oferując przy tym pełne wsparcie indywidualnego konsultanta, który przedstawi ofertę i dokona wyceny.

Samochodów, zegarków, złota, diamentów oraz monet

Przyjmujemy szeroki zestaw aktywów o różnej wartości. Staną się one zabezpieczeniem pożyczki, którą przyznajemy na atrakcyjnych warunkach, bez żadnych ukrytych kosztów, które mogłyby wpłynąć na proces spłaty. Oferujemy pożyczki pod zastaw:

Pożyczki pod zastaw Warszawa

KTO MOŻE SKORZYSTAĆ Z OFERTY POŻYCZEK POD ZASTAW?

Naszą ofertę kierujemy do firm i osób fizycznych posiadających w swoich zasobach przedmioty potencjalnie stanowiące zabezpieczenie pożyczek pod zastaw. Nie musisz nam wyjaśniać, dlaczego zastawiasz posiadane dobra i na jaki cel planujesz przeznaczyć otrzymane pieniądze. Gwarantujemy pełną dyskrecję oraz wysoki poziom bezpieczeństwa całej procedury pożyczkowej. Jednocześnie szanujemy Twój czas, dlatego realizacją zajmujemy się natychmiast po zgłoszeniu.

ATRAKCYJNA OFERTA POŻYCZKOWA I SZYBKA WYPŁATA

Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy, a nasi eksperci w krótkim czasie przedstawią najlepszą ofertę pożyczki pod zastaw Twoich aktywów. W dniu podpisania umowy od ręki otrzymasz środki w formie gotówki lub przelewu na wskazany przez Ciebie rachunek bankowy. Działamy błyskawicznie, ponieważ wiemy, jak ważne jest utrzymanie płynności finansowej.

SZYBKA WYPŁATA

Szanujemy Twój czas. W dniu podpisania umowy od ręki otrzymasz środki w formie gotówki lub przekażemy je na Twój rachunek bankowy.

POŻYCZKI BEZ WERYFIKACJI HISTORII KREDYTOWEJ

Nie sprawdzamy rejestrów BIK, KRD, BIG i ERIF, dlatego w każdej sytuacji zyskujesz możliwość otrzymania pożyczki pod zastaw. Udzielone przez naszą firmę pożyczki nie wpłyną na Twoją historię kredytową.

Wszystkie kosztowności przechowujemy w klimatyzowanych oraz strzeżonych całodobowo skarbcach depozytowych. Współpracujemy z uznanymi instytucjami finansowymi, zapewniającymi najwyższy stopień bezpieczeństwa.

DOGODNY OKRES FINANSOWANIA I STAŁA OPŁATA

Pożyczki pod zastaw charakteryzują się stałą prowizją, dlatego Twoje miesięczne opłaty nigdy nie wzrosną. W zależności od zastawu oraz kwoty pożyczki, opłata wynosi od 0,15% dziennie. Pieniądze pożyczamy na okres dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości finansowych.

Wszystkie nasze pożyczki pod zastaw oferujemy na dogodnych warunkach. Należymy do prestiżowego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Jubilerskich zapewniając przy tym najwyższe standardy wycen.

ZAPYTAJ EKSPERTA

ZAMÓW WYCENĘ ONLINE

  *Tak, chcę wysłać wiadomość

  Krajowy Fundusz Zastawniczy - Uwolnij kapitał z Twoich aktywów!

  Potrzebujesz wsparcia finansowego? Skontaktuj się z nami

  Krajowy Fundusz Zastawniczy - Uwolnij kapitał z Twoich aktywów!

  Potrzebujesz wsparcia finansowego? Skontaktuj się z nami

  Przyjmujemy pod zastaw

  Luksusowe zegarki, biżuterię i diamenty, samochody współczesne i klasyczne, jachty motorowe, złote i srebrne monety, sztabki lokacyjne oraz wiele innych

  Odblokowujemy kapitał z aktywów o dużej wartości, lecz niskiej płynności. Akceptujemy szeroką gamę towarów, które staną się zabezpieczeniem udzielanych pożyczek pod zastaw. Skontaktuj się z naszym ekspertem, aby ustalić wysokość finansowania, jakie możemy Ci zaoferować i zapoznać się z realizowaną przez nas procedurą.

  Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 Kodeksu Cywilnego
  Call Now Button