Zapytaj eksperta

Krajowy Fundusz Zastawniczy oferuje unikalne rozwiązania pozyskania kapitału na podstawie Twoich aktywów.

Lombard dla zamożnych klientów

W celu zaspokojenia potrzeb klientów klasy premium powstał Krajowy Fundusz Zastawniczy specjalizujący się w udzielaniu pożyczek pod zastaw luksusowych przedmiotów. Jak wiadomo, życie bywa nieprzewidywalnie. Pomimo posiadania luksusowego samochodu lub innych dóbr materialnych o dużej wartości możemy znaleźć się w sytuacji, w której będziemy pilnie potrzebować gotówki. W przypadku spraw nie cierpiących zwłoki zamiast z usług banku można skorzystać z finansowania udzielonego w prestiżowym lombardzie. Z oferty lombardów korzystają klienci zamożni, którzy potrzebują gotówki “na wczoraj”, a jednocześnie dysponują dobrami o ponadprzeciętnej wartości. Mowa tu o złotej biżuterii, szwajcarskich zegarkach, monetach i sztabkach lokacyjnych, działach sztuki i antykach czy też luksusowych samochodach. Aktywa te są dobrym zabezpieczeniem pożyczki pod zastaw.

ZASTAW LUKSUSOWEGO SAMOCHODU

Pozyskanie dodatkowych środków finansowych jest znacznie prostsze jeśli podejmiemy decyzję o wzięciu pożyczki pod zastaw luksusowego samochodu lub auta zabytkowego. W ten sposób do naszej dyspozycji zostanie postawione nawet kilkaset tysięcy złotych. Nie da się ukryć, że pożyczka lombardowa to zdecydowanie lepsza oferta niż sprzedaż auta. Pieniądze pod zastaw samochodu otrzymujemy szybko i bez tracenia czasu na skomplikowane procedury bankowe ponieważ instytucje takie jak Krajowy Fundusz Zastawnicy zdają sobie sprawę, iż wszystkim klientom zależy na czasie oraz 100% dyskrecji.
Luksusowe lombardy priorytetowo podchodzą do oszacowania wartość naszego samochodu. Ponadto zapewniają przechowanie auta oddanego pod zastaw w odpowiednio zabezpieczonych warunkach.

WARTOŚCIOWA BIŻUTERIA ZE ZŁOTA I PLATYNY

Obok luksusowych samochodów dużą wartość z punktu widzenia lombardu posiada także złota lub platynowa biżuteria. W specjalistycznym lombardzie przedmioty takie jak naszyjniki, kolie z diamentami, pierścionki, spinki do mankietów, kolczyki z diamentami lub inne ozdoby wykonane z metali szlachetnych mogą zostać wycenione oraz zastawione w zaledwie kilkanaście minut.
Decydując się na taki krok możemy być pewni, iż za chwilę będziemy dysponowali dużą kwotą gotówki, w zależności od wagi oraz próby złota, z której wykonana została biżuteria.

LUKSUSOWE ZEGARKI CIESZĄ SIĘ CORAZ WIĘKSZYM ZAINTERESOWANIEM

Co można zastawić w lombardzie poza biżuterią bądź klasycznym samochodem? Pod kątem uzyskania wysoko kwotowej pożyczki idealnie nadadzą się luksusowe, szwajcarskie zegarki. Ich wyceny bardzo często idą w dziesiątki tysięcy złotych. Tak wysokie kwoty bardzo ułatwiają ich właścicielom wybrnięcie z tymczasowej, kłopotliwej sytuacji finansowej.
Specjalistyczny lombard taki jak Krajowy Fundusz Zastawniczy chętnie służy pomocą przy udzieleniu finansowania pod zastaw wysokiej jakości zegarków szwajcarskich.

Na koniec warto odnotować fakt, że zdecydowana większość zamożnych klientów traktuje wsparcie lombardów jako tymczasową formę pozyskania dodatkowych środków. W związku z tym praktycznie zawsze wracają po zastawione przedmioty. Dzięki temu korzyści odnoszą obydwie strony transakcji.

Zamów wycenę online