Zapytaj eksperta

Krajowy Fundusz Zastawniczy oferuje unikalne rozwiązania pozyskania kapitału na podstawie Twoich aktywów.

Lombard dla zamożnych klientów

Jak wiadomo, życie bywa nieprzewidywalnie i pomimo posiadania luksusowego samochodu lub innych dóbr materialnych o wysokiej wartości, możemy znaleźć się w sytuacji, w której będziemy pilnie potrzebować gotówki. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z faktu, że zamiast do banku można udać się po potrzebne środki do lombardu. Z reguły lombardy kojarzą się pejoratywnie, z ubogą klientelą, która ze względu na złą historię kredytową zastawia drobne, mało wartościowe przedmioty. Jednak rzeczywistość prezentuje się zupełnie inaczej. Okazuje się, iż z oferty lombardów korzystają także klienci zamożni, którzy potrzebują gotówki “na wczoraj”, a jednocześnie dysponują dobrami o ponadprzeciętnej wartości np. złotą biżuterią, szwajcarskimi zegarkami, monetami, obrazami i antykami czy też luksusowymi samochodami które mogą być dobrym zabezpieczeniem pożyczki pod zastaw. W celu zaspokojenia potrzeb klientów klasy premium powstał Krajowy Fundusz Zastawniczy specjalizujący się w udzielaniu finansowania pod zastaw luksusowych przedmiotów.

ZASTAW LUKSUSOWEGO SAMOCHODU

Pozyskanie dodatkowych środków finansowych jest znacznie prostsze, jeśli podejmiemy decyzję o wzięciu pożyczki pod zastaw samochodu klasy premium lub auta zabytkowego. W ten sposób do naszej dyspozycji zostanie postawione nawet kilkaset tysięcy złotych.
Nie da się ukryć, że pożyczka lombardowa to zdecydowanie lepsza propozycja niż sprzedaż auta, które może charakteryzować się m.in. niskim przebiegiem, unikalnością, a także wzbudzać sentyment jego właściciela. Pieniądze pod zastaw samochodu otrzymujemy szybko i bez tracenia czasu na skomplikowane procedury, ponieważ instytucje takie jak Krajowy Fundusz Zastawnicy zdają sobie sprawę, iż wszystkim klientom zależy na czasie oraz 100% dyskrecji.
Luksusowe lombardy priorytetowo podchodzą do oszacowania wartość naszego samochodu. Ponadto zapewniają przechowanie samochodu oddanego pod zastaw w odpowiednio zabezpieczonych warunkach.

WARTOŚCIOWA BIŻUTERIA ZE ZŁOTA I PLATYNY

Obok luksusowych samochodów dużą wartość z punktu widzenia lombardu posiada także złota lub platynowa biżuteria. W specjalistycznym lombardzie przedmioty takie jak naszyjniki, kolie z diamentami, pierścionki, spinki do mankietów, kolczyki z diamentami lub inne akcesoria wykonane z metali szlachetnych mogą zostać wycenione oraz zastawione w zaledwie kilkanaście minut.
Decydując się na taki krok możemy być pewni, iż za chwilę będziemy dysponowali dużą kwotą pieniędzy, w zależności od wagi oraz próby złota bądź platyny, z której wykonana została biżuteria.

LUKSUSOWE ZEGARKI CIESZĄ SIĘ CORAZ WIĘKSZYM ZAINTERESOWANIEM

Co można zastawić w lombardzie poza luksusowym bądź klasycznym samochodem? Pod kątem uzyskania wysoko-kwotowej pożyczki idealnie nadadzą się luksusowe, szwajcarskie zegarki, których wyceny bardzo często idą w dziesiątki tysięcy złotych. Tak wysokie kwoty bardzo ułatwiają ich właścicielom wybrnięcie z tymczasowej, kłopotliwej sytuacji, kiedy nagle brakuje gotówki.
Specjalistyczny lombard taki jak Krajowy Fundusz Zastawniczy chętnie służy pomocą przy udzieleniu finansowania pod zastaw wysokiej jakości szwajcarskich zegarków.
Na koniec warto odnotować fakt, że zdecydowana większość zamożnych klientów traktuje wsparcie lombardów jako tymczasową formę pozyskania dodatkowych środków, a w związku z tym praktycznie zawsze wraca po pozostawione w nich przedmioty, charakteryzujące się dużą wartością, dzięki czemu korzyści odnotowują obydwie strony transakcji.

Zamów wycenę online