Zapytaj eksperta

Krajowy Fundusz Zastawniczy oferuje unikalne rozwiązania pozyskania kapitału zabezpieczonego Twoimi aktywami.

O firmie

Nasza firma Krajowy Fundusz Zastawniczy oferuje finansowanie gotówkowe w formie odkupu aktywów oraz pożyczek pod zastaw. Zasady którymi się kierujemy to odpowiedzialność i uczciwość. Dzięki tej postawie tworzymy wiarygodne przedsiębiorstwo, specjalizujące się w dostarczaniu kapitału dla firm, a także osób fizycznych.

Nasz sukces opieramy na solidnym fundamencie, jakim jest wiedza oraz doświadczenie naszego zespołu. Zapewniamy wygodne i dostępne usługi finansowe dla firm i osób fizycznych, których potrzeby w zakresie usług sektora bankowego nie zostały spełnione. Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych umów oraz zapewniamy poufność przetwarzanych informacji.

Pomagamy realizować przedsięwzięcia gwarantujące bezpieczeństwo zainwestowanych funduszy. Nasze usługi kierujemy do podmiotów borykających się z niedoborem kapitału własnego lub posiadających okresowe problemy z bieżącą wypłacalnością. Zapewniamy błyskawiczne uruchomienie środków finansowych w sytuacjach kiedy banki odmówiły udzielenia kredytu. Nie weryfikujemy scoringu kredytowego.

Zamów wycenę online