Oferujemy finansowanie gotówkowe w formie pożyczek pod zastaw zabezpieczonych na aktywach pożyczkobiorcy

Krajowy Fundusz Zastawniczy oferuje unikalne rozwiązania pozyskania kapitału zabezpieczonego Twoimi aktywami

Jesteśmy liderem na rynku finansowania pozabankowego zabezpieczonego aktywami pożyczkobiorcy.

Kontakt

Krajowy Fundusz Zastawniczy

Dane kontaktowe

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Poniedziałek – Piątek 10:00 – 17:00

Biuro Obsługi Klienta

+48 690 563 509 | bok@kfz.com.pl

Siedziba firmy

ul. Antoniewska 1D lok. 23 02-977 Warszawa

Zamów wycenę on-line

  *Tak, chcę wysłać wiadomość

  Krajowy Fundusz Zastawniczy zapewnia dostęp do szerokiej oferty zarówno firmom, jak i Klientom indywidualnym. Proponujemy skup aktywów oraz pożyczki pod zastaw wszystkim szukającym sprawnego finansowania pozabankowego. Pomagamy odzyskać płynność, a także zdobyć dodatkowe środki niezbędne do kolejnych inwestycji.

  Nasi fachowcy są do Twojej dyspozycji przez cały czas. Zachęcamy do kontaktu drogą telefoniczną lub poprzez pocztę  e-mail. Uzyskasz od nas pełną informację na temat dostępnej oferty, sposobów finansowania i kryteriów, jakie bierzemy pod uwagę dokonując wyceny Twoich aktywów. Wszystko po to, aby przekazać Ci pełną wiedzę na temat tego, w jaki sposób możesz uzyskać dodatkowe środki. Przydatne informacje przedstawiamy również podmiotom zainteresowanym podjęciem współpracy z KFZ w zakresie rozszerzenia oferty o realizowane przez nas usługi.

  Potrzebujesz wstępnej wyceny bez konieczności wychodzenia z domu? Skorzystaj z poniższego formularza online, w którym wskażesz rodzaj posiadanych aktywów, a także opiszesz ich stan i swoje spostrzeżenia. Zgłoszenia rozpatrujemy w najkrótszym możliwym terminie, a sama wycena jest sporządzana całkowicie bez opłat. Dzięki niej, możesz zorientować się, co dokładnie jesteśmy w stanie dla Ciebie zrobić.

  Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 Kodeksu Cywilnego
  Call Now Button