Zapytaj eksperta

Krajowy Fundusz Zastawniczy oferuje unikalne rozwiązania pozyskania kapitału zabezpieczonego Twoimi aktywami.

Pożyczki pod zastaw ruchomości

RZETELNA OFERTA

Nasi eksperci skontaktują się z Tobą tak szybko jak to tylko możliwe. W krótkim czasie przedstawimy dogodną ofertę finansowania pod zastaw Twoich aktywów.

SZYBKA WYPŁATA

Szanujemy Twój czas! W chwili podpisania umowy od ręki otrzymasz środki w formie gotówki lub przekażemy je na Twój rachunek bankowy.

BEZ WERYFIKACJI

Nie sprawdzamy rejestrów BIK, KRD, BIG i ERIF ponieważ zabezpieczeniem są Twoje przedmioty.

BEZPIECZEŃSTWO

Gwarantujemy bezpieczeństwo Twoich aktywów. Wszystkie kosztowności przechowujemy w klimatyzowanych i strzeżonych całodobowo skarbcach depozytowych.

STAŁA OPŁATA

Finansowanie pod zastaw charakteryzuje się stałą prowizją co oznacza, że Twoje miesięczne opłaty nigdy nie wzrosną. W zależności od zabezpieczenia oraz kwoty finansowania opłata wynosi od 0,15% dziennie.

DOGODNY OKRES FINANSOWANIA

Oferujemy dogodny okres finansowania – od 3 do 60 miesięcy.

INDYWIDUALNE WARUNKI DLA STAŁYCH KLIENTÓW

Gwarantujemy obniżone opłaty dla powracających klientów.

 

 

Reprezentatywny przykład pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla pożyczki pod zastaw ruchomości w wysokości 10 000 zł na okres 12 miesięcy wynosi 54,75%. przy założeniach: 12 rat miesięcznych po 456,25 zł każda, na które składają się: roczna stopa oprocentowania (stopa stała) 0%, odsetki od kwoty pożyczki – 0 zł, prowizja 54,75%, w kwocie – 5 475 zł, (łącznie 5 475 zł w okresie pożyczki); Całkowity koszt pożyczki: 5 475 zł; Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 15 475 zł. Okres pożyczki (minimalny i maksymalny okres spłaty): 3 miesiące – 60 miesięcy. Maksymalne RRSO: 180%. Niniejsza symulacja ma charakter wyłącznie poglądowy. Podane wartości są orientacyjne i mogą odbiegać od ostatecznych wyliczeń.

Zamów wycenę online